Kurtka Berghaus Asgard Hybrid Jacket

0

Asgard to w mitologii nordyckiej wielka kraina zamieszkiwana przez bogów, w której prym wodzi szef wszystkich szefów Odyn. Jeśli to od jego super szat pochodzi nazwa kurtki Berghausa to niedziwota, że taki był z niego twardziel.

Kurtka Berghaus Asgard Hybrid Jacket to jeden z tych produktów, które można by opisać używając samych ochów achów. Tak kolorowo jednak nie będzie, bo przecież nie ma produktów idealnych. Są za to takie, którym do ideału brakuje niewiele. Asgard zdecydowanie do nich należy.

Dlaczego więc nie jest produktem idealnym? Miałem małe problemy żeby przy zaciągniętym do końca zamku i postawionej gardzie zaciągnąć kaptur na kask. Musiałem rozpinać kurtkę mnie więcej do wysokości linii sutków, żeby swobodnie nałożyć kaptur. Zabrakło trochę elastyczności materiału.

Nie będę poruszał tutaj kwestii ceny bo jest to sprawa mocno subiektywna. W ramach promocji można dostać jednak kurtkę za całkiem przyzwoite pieniądze. Warto jednak pamiętać, że technologia ma swoją cenę i na pewnych rzeczach nie powinno się oszczędzać.

Mała ciekawostka na zakończenie. Poszukując kurtki Berghaus Asgard Hybrid Jacket obszedłem całe Krupówki wzdłuż i wszerz – nikt nie prowadził Berghausa. Miejskie legendy mówiły natomiast, że jakieś resztki kolekcji mogą znajdować się w sklepie przy rondzie w Kuźnicach. Ile w tym prawdy, nie wiem. Zastanawiące jest jednak czy Berghaus faktycznie jest marką, którą trudno uświadczyć w większości sklepów z odzieżą i sprzętem górskim.

Do zobaczenia na górskim szlaku albo Facebooku

Zdjęcie wykorzystanie zostało jedynie w celach informacyjnych i pochodzi ze strony firmy berghaus.pl

Kurtka Berghaus Asgard Hybrid Jacket

8.7 Zajebiaszcza

Świetna kurtka stanowiskowa, bardzo dobrze zapewniająca komfort termiczny. Doskonała do uprawiania wspinaczki. Jej wykonania zapewnia dużą swobodę ruchów, a lekkość sprawia, że "nosi się" ją z przyjemnością. 
Testowana podczas 4 dniowego zimowego szkolenia z turystyki wysokogórskiej w Tatrach.

  • Cena 8
  • Wykonanie 10
  • Użytkowanie 8
  • User Ratings (3 Votes) 5.9

Komentarze

Share.

Comments are closed.